Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 14 lipca 2020 imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin

Już niedługo

Warsztaty rękodzieła dla dzieci - Morski Słoik na Drobiazgi image
Warsztaty rękodzieła dla dzieci - Morski Słoik na Drobiazgi, 14.07.2020, 15:30, Pracownia Za Płotem
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

II edycja Warsztatów Technik Artystycznych już niebawem

Iwona Pawelec Burczaniuk   
poniedziałek, 12 września 2011 22:10

rekoczynyLato powoli się kończy... Już dziś zachęcamy do planowania zajęć na długie jesienne wieczory. Radzyńskie Stowarzyszenie dla Kultury Stuk-Puk proponuje zaklepać jeden wieczór w tygodniu na Rękoczyny.

Projekt ten skierowany jest do wszystkich, którzy pragną poznać różne techniki artystyczne lub pogłębić posiadaną o nich wiedzę. To także sposób na niebanalne spędzanie wolnego czasu oraz poznawanie osób o podobnych zamiłowaniach.

Podstawowy cel warsztatów to popularyzacja rękodzieła, jako atrakcyjnej formy aktywności, pozwalającej na zdobycie nowych umiejętności, integracja osób w różnym wieku oraz propagowanie czynnego uczestnictwa w kulturalnym życiu miasta.

Umiejętności zdobyte podczas spotkań niewątpliwie znajdą zastosowanie przy wykonywaniu świątecznych ozdób, a może nawet gwiazdkowych prezentów.

Zajęcia odbywać się będą w czwartki, w godzinach 18.00 - 21.00. Startujemy już 22 września. Zapewniamy część materiałów. Ilość miejsc ograniczona.

Więcej szczegółów, zapisy oraz sprzedaż karnetów miesięcznych odbywają się za pośrednictwem strony internetowej www.stuk-puk.art.pl

 

Komentarze  

 
#1 fajneKonradoo77 2011-09-13 08:43
Ile kosztują te zajęcia ?
 
 
#2 RE: II edycja Warsztatów Technik Artystycznych już niebawemannamaria323 2011-09-13 09:20
Wszystkie szczegóły są na stronie www.stuk-puk.art.pl Cena na pewno dużo bardziej atrakcyjna niż podobnych zajęć w Lublinie. Dodatkowy atut, że odbywają się na miejscu.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.