Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 14 sierpnia 2020 imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Nowy sekretarz miasta Radzyń Podlaski

Karol Niewęgłowski   
środa, 05 października 2011 14:26

sekretarz miastaZ dniem 1 października br. dotychczasowy doradca burmistrza, były wójt gminy Radzyń - Mirosław Kałuski został powołany na stanowisko sekretarza Miasta Radzyń Podlaski.

- Mój poprzednik, Kazimierz Szynkaruk pełniący tą funkcję, z dniem 30 września odszedł na emeryturę. Obowiązki sekretarza są opisane w przepisach o pracownikach samorządowych i ustawie o samorządzie gminnym, generalnie do moich zadań będzie należało zajmowanie się i dbanie o sprawne funkcjonowanie urzędu miejskiego, dbanie o właściwą politykę płacowo – kadrową w urzędzie, przestrzeganie dyscypliny pracy oraz wykonywanie wszystkich działań zlecanych mi przez burmistrza – mówi Mirosław Kałuski.

Burmistrz Witold Kowalczyk mówi krótko na ten temat: - Skorzystałem z możliwości prawnych i bez ogłaszania konkursu powołałem na stanowisko sekretarza miasta Mirosława Kałuskiego. Przez dwie kadencje był wójtem gminy Radzyń, zna się na sprawach urzędowych jak i merytorycznych związanych z działaniem samorządu. Uściślając jest dobrym i doświadczonym samorządowcem i nie widziałem potrzeby szukania kogoś innego na to stanowisko w konkursie otwartym.

 

Komentarze  

 
#1 GratulacjeTW Filozof 2011-10-07 09:20
Panie Mirosławie serdecznie gratuluję stanowiska, w końcu tyle lat Pan pracuje w administracji, że wie Pan najlepiej jak należy administrować :)

Mieszkańcom Radzynia współczuję kontaktów z najnowszym sekretarzem, który jest chamski, arogancki i zawsze nagina rzeczywistość tak, że to jego ma być na wierzchu. Krótko mówiąc, będzie to droga przez mękę.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.