Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 26 kwietnia 2024 imieniny: Marzeny, Klaudiusza

Dzień dwunasty: Kończymy granie w grupach

Zbigniew Smółko   
poniedziałek, 23 czerwca 2014 08:40

Fetowanie trwa!Wczoraj zobaczyliśmy dwa świetne mecze i jeden nudny, ale za to Rusowie przegrali  Belgia wygrała, więc nie jest źle!

Dzisiaj ostatnie spotkania w grupach A i B. Najpierw Holandia zagra z Chile o pierwsze miejsce a równolegle Hiszpania z Australią o honor. Potem zaś rozstrzygnie się grupa A, w której nawet Brazylia ma szansę na odpadnięcie z imprezy. Po meczu Chorwacji z Kamerunem obiecuję zaś sobie bardzo wiele.

Typować pomoże nam dzisiaj dwóch piłkarzy Orląt. Paweł Pliszka (przez kibiców zwany Plichą albo Małym) to już legenda klubu. W plebiscycie kibiców uznany za najlepszego gracza piętnastolecia.

Na boisku występował przeważnie jako „dziesiątka” – czyli ofensywny pomocnik, czający się za plecami napastników. Stadion to dla niego miejsce pracy – jest tam zatrudniony jako „złota rączka”. Sympatyczny, kontaktowy facet.

Adrian Zarzecki (znany też jako Junior albo Dickson) jak na stopera przystało od „Plichy” jest o głowę większy. Wykorzystuje to w pojedynkach w powietrzu. Nie stroni od wycieczek w pole karne przeciwnika, co kilka razy w rundzie kończy się golem dla Orląt. 

Obaj na boisku to straszne walczaki, poza nim zaś fajni, kontaktowi kolesie do pogadania.

Typujemy

Adrian ZarzeckiAdrian Zarzecki

Brazylia - Kamerun 3:1

Wydaje mi się, że Brazylia wygra to spotkanie bardzo łatwo, ponieważ  Kamerun w tych mistrzostwach gra bardzo słabo a szczególne w obronie.

Chorwacja - Meksyk 2:1

Ten pojedynek będzie wyrównany, ponieważ obie ekipy grają bardzo dobrze ofensywnie, ale myślę, że wygra Chorwacja, ponieważ mają lepszych zawodników do atakowania

Holandia - Chile 2:0

Wydaje mi się, że, to będzie ciekawy mecz, ale zdecydowanie wygrają Holendrzy. Nie pozwolą żeby Chilijczycy coś im zrobili. Znowu w tym meczu pokażą się z dobrej strony Robben.

Hiszpania - Australia 2-0

Hiszpanie po tych dwóch porażkach będą chcieli pokazać jak naprawdę potrafią grać. Zagrają rezerwowym składem i wygrają w dobrym stylu 2-0 dla trenera i kibiców.

Paweł PliszkaPaweł Pliszka

Brazylia - Kamerun 2:1

Chorwacja - Meksyk 2:2

Holandia - Chile 1:1

Hiszpania - Australia 3:1 - Dla Hiszpanii to ostatni mecz. Będą chcieli godnie pożegnać się na koniec mistrzostw i będzie mobilizacja z tego powodu.

Pogadajmy o piłce

Piłkarz, na którym wzorowałeś się w dzieciństwie to...?

Adrian: Szczerze to dużo ich było :) ale myślę, że przede wszystkim Rivaldo ponieważ  świetnie grał w Barcelonie i w reprezentacji Brazylii. 

Paweł: Luis Figo, Zinedine Zidane

Najlepsi piłkarze z jakimi graliście w Orlętach to...

Paweł: było kilku, z którymi kopałem w piłkę i nie chcę wymieniać, bo mogę kogoś pominąć Adrian: wydaje mi się, że byli to Krystian Wójcik i Wojtek Jakubiec.

Jaki był wasz najlepszy i najgorszy mecz w karierze? Taki, o którym będziecie opowiadać dzieciom i taki, o którym chcielibyście sami zapomnieć.

Adrian: Mam nadzieję, że najlepszy jeszcze przede mną :) a jeśli chodzi o najgorszy to mam nadzieję, że takiego nie będę miał :)

Paweł: Orlęta - Motor 2:1 w którym strzeliłem dwie bramki a porażek było kilka, których nie zapomnę ale nie chcę wymieniać bo każda porażka uczy i pokazuję błędy i pozwala na wnioski które się wyciąga na następny mecz.

 

Komentarze  

 
#1 STYL!tleix 2014-06-23 13:13
P. Smółko. Co za styl, a raczej jego brak. Po pierwsze: skreślenie (domyślam się że celowe) zdradza jakąś fobię. A wystarczyło, utrzymując jakąkolwiek klasę odnieść się do nieskuteczności Rosjan (irytującej wręcz.
Po drugie: "Po meczu Chorwacji z Kamerunem obiecuję zaś sobie bardzo wiele." ???? Co, od kogo, bo nie wierzę, że jest Pan aż takim ignorantem i obiecuje sobie coś od meczu, który już rozegrano.
 
 
#2 tleix - dzięki!zbynieks 2014-06-23 15:39
Tak, mam fobię :). Właśnie dlatego, że parę razy byli skuteczni :). Oczywiście, że się machnąłem z Kamerunem. Bo tam jest niezły Meksyk podobno... Dobrze, że dwa razy niżej napisałem poprawnie, że chodzi o Chorwacja - Meksyk. Dziękuję za czujność rewolucyjną. Pozdrawiam
ZS
 
 
#3 Fiu, fiu...Admin iledzisiaj.pl 2014-06-24 00:54
Wielki szacun dla typera kamil07288. Normalnie zgarnął 21 punktów, co do joty typując wyniki spotkań Australii z Hiszpanią i Kamerunu z Brazylią. Tym samym wygrywa pendrive'a ufundowanego przez Media System. Mamy dla Was kolejną dobrą wiadomość! Za 2 miejsce przewidziana jest nagroda - gra 2014 FIFA World Cup Brazil na PS3. W przygotowaniu jest także nagroda za miejsce 3 :) Gramy dalej!
 
 
#4 Chichottleix 2014-06-24 08:16
Proszę zbynieks
Marne tłumaczenie i prowokacja! Piszesz zbynieks, że masz fobię, to ją miej ale przegryzaj ją w zaciszu swojego domku na prowincji a nie stosuj takich grafomańskich sztuczek, żeby na forum publicznym sobie ulżyć. Po drugie, że dwa razy poniżej podałeś - poprawnie typy swoich rozmówców to nie zmienia faktu, że sam popełniłeś błąd. Również pozdrawiam i dziękuję za gotowość ... darwinowską!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Sprzedam mieszkanie własnościowe
poniedziałek, 22 kwietnia 2024
Przyczepa
Przyczepa
czwartek, 18 kwietnia 2024
LEXUS IS 220D
LEXUS IS 220D
niedziela, 14 kwietnia 2024